Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 Nintendo Switch
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Nintendo, Activision oraz Tony Hawk drażnią się z fanami. Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2 w drodze na Switcha ?

Wygląda na to, że Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2…

23 lutego 2021

Wygląda na to, że Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 może za niedługo zawitać na kolejne platformy, w tym na Nintendo Switch. Wszystko rozpoczął Tony Hawk, który opublikował tweet, w którym informuje, że jest zazdrosny o przeniesienie Crash Bandicoot 4: It’s About Time na kolejne konsole i prosi o pomoc @Crash Bandicoot w przeniesieniu remasteru Tony’ego Hawk’s Pro Skater 1 i 2 na dodatkowe platformy.

 

Po kilkunastu minutach do zabawy dołączyło Nintendo, Activision oraz oficjalne konto Crash Bandicoot przesyłając dalej prośbę Tonego i publikując stosowne odpowiedzi na tweet „króla deskorolki”. Biorąc pod uwagę hashtagi i oficjalne wzmianki, z pewnością wygląda to na skoordynowany wysiłek marketingowy PR tych firm. Cała akcja rozgrzała do czerwoności fanów, w szczególności posiadaczy Nintendo Switch.

 

 

 

Już wcześniej otrzymywaliśmy przesłanki o możliwym przeniesieniu Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2 na Nintendo Switch. W sierpniu zeszłego roku pojawiła się plotka o opcjach sterowania dla Switcha odnalezionych w wersji demonstracyjnej remasteru Tony Hawk’s.

 

Activision słynie z tego, że wypuszcza swoje produkcje na Nintendo Switch, jednak zawsze z około 12-miesięcznym poślizgiem. Taki los spotkał już Crash Bandicoot N. Sane Trylogy, kolekcję Spyro, Crash Team Racing Nitro-Fueled i ostatnio zapowiedziane Crash Bandicoot 4: It’s About Time. I wszystko wskazuje na to, że kolejny w kolejce jest odnowiony Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2.

 

Ciekawi nas tylko z usług jakiego studia skorzysta Activison przy ewentualnym przeportowaniu zestawu dwóch części Tony Hawk’a na kolejne sprzęty. Ekipa Vicarious Vision, odpowiedzialna za remaster aktualnie pracuje z Blizzard przy tworzeniu remake Diablo II: Resurrected i raczej na pewno w 100% skupiona na doprowadzeniu tego projektu do końca. Panic Button, Qloc, Virtuos Studio ? Wszystkiego dowiemy się w swoim czasie.

 

Co sądzisz o całej akcji marketingowej rozpoczętej od tweeta Tony Hawk’a ? Powitałbyś Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 na Nintendo Switch? Czekamy na wasze opinie w komentarzach !

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *