Nintendo Switch aktualizacja
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Nintendo Switch zostało zaktualizowane do wersji 12.0.1 poprawiającej stabilność

Nowa aktualizacja oprogramowania systemu Nintendo Switch oznaczona numerem 12.0.1 została…

20 kwietnia 2021

Nowa aktualizacja oprogramowania systemu Nintendo Switch oznaczona numerem 12.0.1 została właśnie wprowadzona i jest gotowa do pobrania. Jest to już drugi update w tym miesiącu, po wydanej na początku kwietnia aktualizacji 12.0.0.

 

Podobnie jak poprzednia aktualizacja, najnowszy firmware o numerze 12.0.1 nie wprowadza żadnych nowych funkcji i ma na celu jedynie poprawę ogólnej stabilności systemu.

 

 

 

Jesteśmy już przyzwyczajeni do wydawania przez Nintendo łatek poprawiających stabilność systemu. Często jednak aktualizacje zawierają szereg ciekawych danych ujawniających „ukryte” zamiary w stosunku do Switcha. Przy wprowadzeniu ostatniej aktualizacji dataminerzy odkryli kilka interesujących zmian, które dotyczyły m.in. stacji dokującej, co podgrzało ponownie plotki o Nintendo Switch Pro.

Według sprawdzonego OatmealDome update 12.0.1 zawiera także modyfikacje szeregu komponentów, o czym Nintendo oficjalnie nie wspomina:

 

 

Aktualizacja sterownika Bluetooth sugeruje, że w przyszłości posiadacze Nintendo Switch może wreszcie otrzymają możliwość korzystania z bezprzewodowych słuchawek, bez konieczności zakupu dodatkowego adaptera. Jest to jedna z tych funkcji, o którą od dawna głośno domagają się fani.

 

Podsumowując, aktualizacja 12.0.1 dla Nintendo Switch jest gotowa do pobrania i zainstalowania. Jeśli w opcjach systemu ustawiłeś wcześniej automatyczne pobieranie, to zapewne nowy update już czeka na instalację. W przeciwnym razie możesz ją pobrać manualnie.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *