Nintendo Switch podwójny wyświetlacz
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Raport: Aktualizacja 12.0.0 zawiera „ukryte” informacje o nowej stacji dokującej Nintendo Switch !

Wczorajsza informacja o nowym firmware dla Nintendo Switch o numerze…

7 kwietnia 2021

Wczorajsza informacja o nowym firmware dla Nintendo Switch o numerze 12.0.0 spotkała się z ogromnym rozczarowaniem. Nowa, główna aktualizacja tak naprawdę nie wprowadza nic konkretnego do działania systemu konsoli. Jednak uznany dataminer OatmealDome wraz z kilkoma kolegami po fachu przeszukując pliki systemowe odkryli coś naprawdę interesującego.

 

 

Dataminer twierdzi, że najnowsza wersja aktualizacji zawiera dane umożliwiające aktualizację wewnętrznego oprogramowania stacji dokującej. Jest to naprawdę zaskakujące, ponieważ stacja dokująca nie ma wielu zastosowań poza oferowaniem portu USB, połączenia HDMI i konwertera MyDP. Nintendo nigdy wcześniej nie wydało żadnej aktualizacji dla stacji dokującej Switcha. Tym samym, jest niemal pewne, że aktualizacja dotyczy nowej stacji dokującej dla nowszego modelu Nintendo Switch!

 

To samo źródło dalej wspomina, że ​​aktualizacja 12.0.0 dodaje następujące wewnętrzne ustawienie: „4kdp_preferred_over_usb30”, co niejako potwierdza wcześniejsze plotki o wspieraniu rozdzielczości 4K dla Nintendo Switch Pro. Idąc dalej aktualizacja zawiera również odniesienie „is_crda_fw_update_supported”. Uważa się, że crda odnosi się do „Cradle Aula”, a Aula jest niby kodową nazwą nowego modelu Nintendo Switch.

 

Co o tym sądzisz ? Czy właśnie otrzymaliśmy niejako potwierdzenie nowego modelu Nintendo Switch ? Nintendo oficjalnie nie odniosło się do tych rewelacji w notce prasowej dotyczącej najnowszej aktualizacji. Jeszcze się nie odniosło…

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *