No More Heroes III
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

No More Heroes 3 zostaje przesunięte na 2021 rok

Globalna pandemia COVID-19 dalej zbiera w branży gier. No More…

10 września 2020

Globalna pandemia COVID-19 dalej zbiera w branży gier. No More Heroes 3, który został zaprezentowany na targach E3 w zeszłym roku , został właśnie przesunięty na 2021 rok. Grasshopper Manufacture i Suda 51 ogłosili tę przykrą informację za pośrednictwem oświadczenia opublikowanego na Twitterze:

 

 

W powyższym oświadczeniu Suda51 przeprasza fanów i wskazuje na COVID-19 jako przyczynę opóźnienia No More Heroes 3, które wedle pierwotnych planów miało ukazać się jeszcze w tym roku. Chociaż pandemia wpłynęła na projekt, reżyser serii No More Heroes stwierdził , że zespołowi „udało się stanąć na nogi z rozwojem” i że jego głównym celem jest teraz „priorytetem jest jakości”. Gra wedle najświeższych informacji wydana zostanie w 2021 roku, jednak nowa data premiery nie została ustalona.

 

Pod koniec oświadczenia Suda ujawnia, że  w produkcję gry zaangażowany jest ​​Darick Robertson, twórca komiksów znany z The Boys i Transmetropolitan. Na zachętę otrzymaliśmy jedną z jego prac przygotowanych dla No More Heroes III:

 

 

Tak więc, No More Heroes III – ekskluzywna gra dla Nintendo Switch znika z planu wydawniczego na ten rok. Nintendo nadal ma kilka dużych tytułów potwierdzonych na końcówkę 2020 roku, w tym Super Mario 3D All-Stars, Pikmin 3 Deluxe, czy zapowiedziane dwa dni temu Hyrule Warriors: Age of Calamity.

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *