NewsRecenzja
NewsArtykuł

Nowy film Pokémon „Secrets Of The Jungle” pojawi się na Netflix

W tym roku seria Pokémon obchodzi swoje 25 urodziny. W…

8 września 2021

W tym roku seria Pokémon obchodzi swoje 25 urodziny. W związku z tym Pokémon Company ogłosiło, że 8 października w zachodnim Netfliksie pojawi się film Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle.

 

Film będzie skupiać się na przygodach Asha oraz Pikachu, którzy spotkają mitycznego Zarude. Razem starają się zmierzyć z niebezpieczeństwem, które zagraża dżungli. Poniżej pełne streszczenie:

 

W tej nowej animowanej przygodzie oddział Mitycznego Pokémona Zarude żyje głęboko w Lesie Okoya, gdzie przestrzegane są surowe zasady zabraniające obcym wkraczać na ich terytorium. Gdzie indziej w dżungli mieszka Koko, ludzki chłopiec wychowywany przez samotnego Zarude który opuścił oddział. Koko dorastał, nigdy nie wątpiąc, że jest Zarude, ale pewnego dnia przypadkowe spotkanie z Ashem i Pikachu sprawia, że Koko zdobywa swojego pierwszego ludzkiego przyjaciela. Czy Koko naprawdę jest Pokémonem? A może w rzeczywistości jest człowiekiem? Kiedy dżungla zagraża niebezpieczeństwu, więzi między Pokémonami a ludźmi — oraz miłość między rodzicem a dzieckiem — zostaną wystawione na próbę.

 

Ten rok jest bardzo sprzyjający dla fanów Pokémonów. Dla przypomnienia, 20 kwietnia miała miejsce premiera New Pokémon Snap, 21 lipca wyszedł darmowy Pokémon UNITE, natomiast 26 sierpnia bez zapowiedzi uruchomione zostało darmowe Pokémon TV na Switchu. Wiele jeszcze jednak przed nami, ponieważ 19 listopada wyjdzie Pokémon Brilliant Diamond i Shinning Pearl, z kolei 28 stycznia 2022 światło dzienne ujrzy Pokémon Legends: Arceus.

 


Redaktor

Paweł Sępioł

Wyznawca Eris z utęsknieniem czekający na powrót Wielkich Przedwiecznych. Na nowo odkrył miłość do Nintendo, chociaż od wielu lat romansuje jeszcze z PlayStation. Fan planszówek, horroru w każdej formie oraz zombie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *