Podsumowanie Nintendo Direct Luty 2021
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Podsumowanie Nintendo Direct luty 2021 – wszystkie zaprezentowane gry jednym miejscu

Pierwsza od półtora roku prezentacja Nintendo Direct przyniosła naprawdę sporo…

18 lutego 2021

Pierwsza od półtora roku prezentacja Nintendo Direct przyniosła naprawdę sporo zapowiedzi nowych gier na Nintendo Switch. Największymi zapowiedziami są niewątpliwie Splatoon 3, Mario Golf: Super Rush, The Legend of Zelda: Skyward Sword HD oraz No More Heroes III. Jednak podczas transmisji na żywo zaprezentowanych zostało dziesiątki nowych tytułów, zebraliśmy je dla was w jednym miejscu.

 

Pyra z Xeboblade Chronicles 2 nową postacią w Super Smash Bros. Ultimate

Pyra oraz Mythra dołączą do obsady Smash Bros. Ulimate w marcu tego roku. Więcej na ten temat TUTAJ.

 

Fall Guys: Ultimate Knockout

Przebojowa towarzyska produkcja znana z PC oraz PS4 ukaże się na Nintendo Switch tego lata. Więcej na ten temat TUTAJ.

 

Outer Wilds

Uznana przez krytyków oraz graczy gra Outer Wilds trafi na Switcha w lecie tego roku.

 

Samurai Warriors 5

Kolejna produkcja z gatunku Mosou od Koei Tecmo i Omega Force ukaże się na Nintendo Switch. Mowa o Samurai Warriors 5, które planowo ma trafić na hybrydę Nintendo w lecie 2021 roku. Więcej na ten temat TUTAJ.

 

Famicom Detective Club Switch

Remake Famicom Detective Club, które dotychczas były dostępne wyłącznie w Japonii mają swoją premierę 14 marca.

 

Legend of Mana

Remake uwielbianej przez fanów jrpg Legend of Mana od Square Enix ukaże się 24 czerwca na Nintendo Switch. Więcej na ten temat TUTAJ.

 

Mario Golf: Super Rush

Kolejna sportowa produkcja z Mario! To nie pierwszy raz kiedy wąsaty hydraulik łapie za golfowy sprzęt i wyrusza do klubu golfowego wbić kilka piłek do dołku. Premiera Mario Golf: Super Rush zaplanowana jest na 25 czerwca.

 

Miitopia

Miitopia pierwotnie ukazała się na 3DS i podczas Nintendo Direct otrzymała potwierdzenie wydania na NS dnia 21 maja. Więcej na ten tematu TUTAJ.

 

World’s End Club

 

Star Wars Hunters

Star Wars Hunters to darmowa gra online, która została ogłoszona na Switcha. Tytuł ten będie strzelaniną z perspektywy pierwszej osoby i ma ukazać się w którymś momencie 2021 roku.

 

Knockout City

Knockout City to nowa produkcja free-to-play od EA oraz Velan Studios, której główne zasady przypominają zabawę w zbijaka! Gra ukaże się na rynku 21 maja.

 

Ninja Gaiden: Master Collection

Przygodu Ryu Hayabusa wreszcie będą dostępne na Nintendo Switch. Kolekcja zawierająca trzy pierwsze części z nowej serii będzie dostępna do zakupu od 10 czerwca. Więcej na ten temat TUTAJ.

 

Hades

Niesamowicie wciągający Hades, czyli roguelike z zeszłego roku otrzyma wreszcie fizyczne wydanie. Szturmujcie swoje sklepy 19 marca. Więcej na ten temat TUTAJ.

 

Hyrule Warriors: Age of Calamity

Zeszłoroczny spin-off serii The Legend of Zelda otrzyma wkrótce przepustkę sezonową. Podzielona została ona na dwie tury, które zostaną wprowadzone do gry w czerwcu oraz listopadzie. Więcej na ten temat TUTAJ.

 

The Legend of Zelda Breath of The Wild 2

Producent Zeldy, Eiji Aonuma, przedstawił krótką aktualizację Breath of the Wild 2. Według twórcy rozwój produkcji „przebiega gładko”. Więcej informacji zostanie przedstawione w dalszej części 2021 roku.

 

SaGa Frontier Remastered

 

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD oraz nowe Joy-Cony

Plotki o przeniesieniu The Legend of Zelda: Skyward Sword HD zostały potwierdzone podczas Nintendo Direct. Skyward Sword HD zadebiutuje na Switchu 16 lipca wraz limitowaną edycją kontrolerów Joy-Con. Więcej na ten temat TUTAJ.

 

Splatoon 3

Chyba największa niespodzianka wczorajszej prezentacji. Splatoon 3 powstaje, i ukaże się na Nintendo Switch w 2022 roku. Więcej na ten temat TUTAJ.

 

Neon White

 

Project Triangle Strategy

Square Enix ogłosił Project Triangle Strategy, nową taktyczną grę RPG na Switch. Gra zadebiutuje w 2022 roku. Wersja demonstracyjna jest dostępna od dzisiaj do pobrania. Więcej na ten temat TUTAJ.

 

Monster Hunter Rise

Mające swoją premierę w marcu na Nintendo Switc Monster Hunter Rise otrzymało nowy zwiastun.

 

Animal Crossing: New Horizons

Wszyscy gracze Animal Crossing; New Horizons mogą zacierać ręce. Pakiet akcesoriów i przedmiotów związanych z serią Mario zawita do twojej baśniowej krainy już 1 marca.

 

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville – Complete Edition

Więcej na ten temat TUTAJ.

 

DC Super Hero Girls: Teen Power

 

No More Heroes 3

Oczekiwane przez fanów No More Heroes 3 otrzymało wreszcie datę premiery. Tytuł od SUDA 51 trafi na Switcha pod koniec sierpnia. Więcej na ten temat TUTAJ.

 

Zombie in Rebel Without a Pulse

Capcom Arcade Stadium

Więcej na ten temat TUTAJ.

 

Bravely Default II

Bravely Default II na dwa tygodnie przed premierą otrzymało finałowy trailer. Wersja demonstracyjna jest ponownie dostępna do pobrania ze sklepu Nintendo Switch eShop.

 

Tales from the Borderlands

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *