NewsRecenzja
NewsArtykuł

Przygodówka akcji Project Buramato zapowiedziana na 2022 rok

Project Buramato to nadchodząca produkcja od indonezyjskiego studia Ozysoft. Tytuł ma…

23 sierpnia 2021

Project Buramato to nadchodząca produkcja od indonezyjskiego studia Ozysoft. Tytuł ma pojawić się pod koniec 2022 roku na takich platformach jak PS5, Xbox Series X, PS4, Xbox One, PC i Switch.

 

Za tę przygodówkę akcji, która niewątpliwie inspirowana jest The Legend of Zelda: Breath of the Wild odpowiada indonezyjskie studio Ozysoft, które odpowiedzialne jest również za dostępny na Steamie horror psychologiczny Pulang Insanity.

 

Project Buramato czerpie między innymi z borneańskich opowieści folklorystycznych, jednakże można tu również znaleźć odniesienia do Genshin Impact czy serii Xenoblade Chronicles. Według dewelopera tytuł ma skupiać się przede wszystkim na akcji i niesamowitej atmosferze, natomiast sama fabuła ma zostać ograniczona do minimum.

 

Wersja alfa ma pojawić się jeszcze w tym roku, a poniżej znajduje się fragment rozgrywki, w którym można zobaczyć jak wygląda eksploracja półotwartego świata Krainy Starych Lordów.


Redaktor

Paweł Sępioł

Wyznawca Eris z utęsknieniem czekający na powrót Wielkich Przedwiecznych. Na nowo odkrył miłość do Nintendo, chociaż od wielu lat romansuje jeszcze z PlayStation. Fan planszówek, horroru w każdej formie oraz zombie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *