Resident Evil 5 i 6 Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Resident Evil 5 oraz Resident Evil 6 otrzymały wersje demonstracyjne dostępne w Nintendo eShop

Resident Evil 5 i Resident Evil 6 jeszcze w tym…

10 października 2019

Resident Evil 5 i Resident Evil 6 jeszcze w tym miesiącu zostaną wydane na Nintendo Switch, a od wczoraj możesz wypróbować te oba klasyczne tytuły przed zakupem. Capcom wypuściło wczoraj wersje demonstracyjne dla Resident Evil 5 i Resident Evil 6, które są dostępne do pobrania w sklepie eShop.

 

Wraz z pojawieniem się tych tytułów w Nintendo eShop dowiedzieliśmy sie kilku ciekawych informacji. Resident Evil 5  zawiera wszystkie wcześniej wydane DLC dla tej gry, tryb No Mercy i nowy tryb The Mercenaries United, który łączy tryby The Mercenaries i The Mercenaries Reunion. WResident Evil 6 na Switchu można ograć solo lub w trybie współpracy dla czterech graczy. Posiada tryb Survivor, w którym może zmierzyć się sześciu graczy w jednym czasie. Zawiera również wszystkie dostępne DLC i dwa dodatkowe kostiumy dla głównych bohaterów.

 

Jeśli planujesz zakupić i pobrać Resident Evil 5 lub 6 na Switch to potrzebujesz odpowiednio 18,7 GB lub 17,6 GB wolnego miejsca na swojej konsoli. Obie gry zostaną wydane 29 października i dostępne są do zakupu w kwocie 124 złote za sztukę.

 

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *