NewsRecenzja
NewsArtykuł

Retro kolekcja Nintendo Switch Online otrzymała cztery kolejne gry

Członkowie Nintendo Switch Online otrzymali kolejną turę nowych klasycznych gier…

16 marca 2023

Członkowie Nintendo Switch Online otrzymali kolejną turę nowych klasycznych gier z Game Boya, NES i SNES. Kirby’s Dreamland 2 i BurgerTime Deluxe zostały dodane dla Game Boya, podczas gdy Xevious i SIDE POCKET to nowości odpowiednio dla bibliotek NES i Super NES.

 

Dzisiejsza aktualizacja dotyczy podstawowej usługi Nintendo Switch Online. Droższy pakiet Expansion Pack nie jest wymagany do możliwości ogrywania tych tytułów. Oczywiście abonenci wyższego dodatku również otrzymują do niego dostęp.

Xevious i Side Pocket to dwie gry arcade, które dołączają odpowiednio do bibliotek NES i SNES. Xevious to przewijana strzelanka w stylu Space Invaders, podczas gdy Side Pocket to symulacja bilarda. Kirby’s Dream Land 2 to kontynuacja Kirby’s Dream Land, która sama w sobie została dodana do Nintendo Switch Online w zeszłym miesiącu. BurgerTime Deluxe to zręcznościowa platformówka, w której celem jest zbieranie odpowiednich składników i przygotowywanie z nich burgerów.

 

Więcej informacji dotyczących kolejnych gier, które właśnie zostały dodane do abonamentu online Nintendo Switch znajdziecie w powyższym zwiastunie.


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *