Splatoon 2 

Rating: 9.8/10. From 4 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Gatunek: Akcja, Strzelanina

Data premiery: 21.07.2017

Wydawca: Nintendo

Liczba graczy: 1-8

Polska werjsa językowa: brak

Pegi: 7

9

Nasza ocena


Splatoon 2 

Gatunek: Akcja, Strzelanina

Data premiery: 21.07.2017

Wydawca: Nintendo

Liczba graczy: 1-8

Polska wersja językowa: brak

Pegi: 7

Ocena użytkowników:
Rating: 9.8/10. From 4 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Ocena redakcji:

9


Splatoon 2 to gra, która jest kontynuacją pierwszej edycji popularnej strzelanki. Rozgrywka zachęca przede wszystkim do zabawy w kilka osób, a nie w pojedynkę, dlatego warto zaprosić do znajomych swoją rodzinę lub też znajomych. Bawić można się w nią również przy pomocy sieci internetowej, łącząc się z innymi graczami, z całego świata.

 

Gracze będą kierować bardzo nietypowymi stworami, a więc połączeniem ośmiornicy i człowieka. Do dyspozycji ma się specjalny rodzaj broni, która jest wypełniona kolorową farbą. Gra dostarcza więc wielkiej frajdy zwłaszcza najmłodszym. Pod kątem graficznym jest ona bardzo ciekawa. Z pomocą posiadanej broni można nie tylko atakować swoich przeciwników, ale też kolorować planszę, po której bohaterowie poruszają się na każdym kroku. W ten sposób gra staje się jeszcze bardziej sympatyczna i wzbudza zachwyt u całych rodzin. Nie ma też problemów ze sterowaniem, łatwo można uzyskać kontrolę nad swoim bohaterem.

 

W Splatoon 2 nie brakuje nowinek, konkretniej można korzystać z wielu nowych rodzajów broni, m.in. z podwójnego karabina. Jak wskazuje nazwa służy on do oddawania większej ilości strzałów za jednym zamachem, tak aby plansza szybciej mogła stać się kolorowa i przyjazna dla graczy. Gracze sami decydują, co chcą zrobić z bronią, czy chcą z niej korzystać jedynie do atakowania przeciwników, czy też może ma być ona nieco bardziej uniwersalna. Gra umożliwia bardzo szybkie przemieszczanie się po planszy, za pomocą specjalnych funkcji, niezbyt trudnych do opanowania nawet dla początkujących graczy.

 

GALERIA

 

 

 

TRAILER

 

 

Splatoon 2 Nintendo Switch

 

Na temat