Poznan Game Arena 2019 Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Strefa Nintendo podczas PGA 2019 przyciągnie graczy masą hitów!

Poznań Game Arena to największa polska impreza dotycząca branży gier,…

16 października 2019

Poznań Game Arena to największa polska impreza dotycząca branży gier, corocznie odbywająca się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. W tym roku targi PGA 2019 przypadają na dni od 18 do 20 października i przyciągną rzesze spragnionych wrażeń graczy.

 

Podobnie jak w poprzednich latach, na PGA przygotowana będzie specjalna strefa Nintendo za która odpowiada dystrybutor Conquest. Na wszystkich Nintendo fanów i nie tylko czekać będzie ponad 90 stanowisk z konsolami Nintendo Switch. Przetestować będzie można największe produkcje dostępne na Switchu, jak i kilka gier, które będą miały premierę w najbliższym czasie. Przedpremierowo będzie można sprawdzić m.in. Luigi’s Manison 3 oraz Mario & Sonic at Tokyo Olimpic Game. Swoich „sił” będziecie mogli spróbować w Ring Fit Adventure dostępnym wraz specjalnie przygotowaną dla tej gry fit-obręcz. Tak prezentuje się pełna lista gier na Nintendo Switch, dostępna w strefie Nintendo podczas PGA 2019:

 

Nintendo PGA 2019 lista gier

 

Warto zaznaczyć, ze na stanowiskach innych wydawców również spotkacie kilka ciekawych gier gotowych do ogrania na Nintendo Switch. Swoje ręce będziecie mogli położyć m.in. na Ori and The Blind Forest, SUPERHOT,  Untitled Goose Game, Trine 4, czy Bulletstorm: Duke of Switch Edition.

 

 

Oprócz tego wydawca zapowiedział również sporo Nintendo-turniejów podczas których do wygrania będzie masa ciekawych nagród. Tradycyjnie na uczestników PGA będzie czekać również sporo fajnych gadżetów do zgarnięcia sygnowanych logiem Big N.

 

To jak, wybieracie się na tegoroczne targi Poznań Game Arena?!

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *