Bulletstorm: Duke of Switch Edition

Rating: 7.0/10. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Gatunek: Strzelanka

Data premiery: 30.08.2019

Wydawca:

Liczba graczy: 1

Polska werjsa językowa: Napisy

Pegi: 18

7.5

Nasza ocena


Bulletstorm: Duke of Switch Edition

PRZECZYTAJ RECENZJE

Gatunek: Strzelanka

Data premiery: 30.08.2019

Wydawca:

Liczba graczy: 1

Polska wersja językowa: Napisy

Pegi: 18

Ocena użytkowników:
Rating: 7.0/10. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Ocena redakcji:

7.5


Bulletstorm: Duke of Switch Edition to odświeżona wersja gry z 2011 roku, która pierwotnie ukazała się na PS3, Xbox 360 oraz PC. Za grę odpowiada polskie studio People Can Fly. Swoje palce maczał w niej nawet sam Adrian Chmielarz, jeden z ojców serii Painkiller. Wersja na Nintendo Switch posiada wszystkie dotychczas wydane DLC, włącznie z Duke Nukem’s Bulletstorm Tour DLC, które pozwoli nam wcielić się w tytułowego Duke’a.

 

Fabuła

Akcja gry przenosi nas do dalekiej przyszłości, a dokładniej do XXVI wieku. Historia opowiada losy kosmicznego pirata Graysona Hunta, który kiedyś pracował dla największej potęgi w galaktyce – Konfederacji Planet, przewodzonej przez generała Sarrano. Grayson aktualnie stanowi ogromne zagrożenie dla Konfederacji, dlatego też jest przez nią ścigany. Po kosmicznej walce między dwoma stronami trafiamy na egzotyczną planetę Stygia. Kiedyś była luksusowym resortem, dzisiaj natomiast jest rządzona przez bandytów. To właśnie na tej planecie ma rozstrzygnąć się starcie pomiędzy generałem Sarrano, a Graysonem Huntem.

 

Rozgrywka

Bulletstorm to efektowna, dynamiczna strzelanka pierwszoosobowa. Gra oferuje spory arsenał broni, którym będziemy mogli dziurawić naszych oponentów. To co wyróżnia grę na tle konkurencji to elektryczna smycz, którą możemy przyciągać wrogów do siebie. Dzięki temu walka wręcz w tego typu grze nabiera nowego znaczenia, a potężne kopniaki Graysona Hunta będą mogły w efektowny sposób nabić ich na kolce bądź posłać w przepaść. Gra zachęca i nagradza za najbardziej szalone zabójstwa. Dzięki czemu nasz wewnętrzny sadysta powinien być usatysfakcjonowany dodatkowymi punktami.

 

TRAILER

 

 

Na temat