Deamon X Machina

Daemon X Machina

Rating: 9.0/10. From 1 vote.
Please wait...

Gatunek: Akcja

Data premiery: 13.09.2019

Wydawca: Nintendo

Liczba graczy: 1

Polska werjsa językowa: brak

Pegi: 18

Nasza ocena


Deamon X Machina

Gatunek: Akcja

Data premiery: 13.09.2019

Wydawca: Nintendo

Liczba graczy: 1

Polska wersja językowa: brak

Pegi: 18

Ocena użytkowników:
Rating: 9.0/10. From 1 vote.
Please wait...
Ocena redakcji:


Daemon X Machina to bardzo atrakcyjna gra akcji, w której nie brakuje elementów fantastyki. Bohater gry przenosi się do świata, który jest dogłębnie zniszczony. Zniszczenie nastąpiło na skutek kosmicznej tragedii, gdyż Ziemia została storpedowana przez pół Księżyca. Akcja rozgrywki brzmi dziwnie, za to po zapoznaniu się z nią można oczywiście dowiedzieć się więcej i odnaleźć się w nowym świecie. Ludzie są zagrożeni, grozi im zagłada, dlatego trzeba zrobić wszystko co możliwe, aby ludzkość ochronić i zapewnić wszystkim bezpieczeństwo.

 

Na Ziemi dodatkowo pojawiła się dziwna substancja, która dodaje energii osobom po nią sięgającym. Oczywiście wywiązało to wiele starć, ponieważ wszyscy zechcieli przejąć kontrolę nad nowymi zasobami. W ten sposób można stać się niepokonanym. W grze bierze się udział w wielu walkach z maszynami, podczas których wcale nie jest się faworytem. Warto odkryć więc w sobie nowe możliwości, aby poradzić sobie z poszczególnymi wyzwaniami. Oczywiście im większe zaangażowanie w rozgrywkę, tym większa okazja na zwycięstwo.

 

Na uwagę w grze Daemon X Machina zasługuje toczenie potyczek w przestworzach. To nowość w tego typu grach. Na swojej drodze można napotkać bardzo dużą ilość trudności. Trzeba być gotowym na nowe wyzwania, które pojawiają się w przeróżnych sytuacjach. Oczywiście toczy się walki nie tylko ze słabymi adwersarzami, ale też z bardzo mocnymi bossami, więc jeśli ktoś nie będzie dostatecznie rozwijał swoich umiejętności nie będzie mógł myśleć o wychodzeniu z takich potyczek obronną ręką.

 

GALERIA

 

 

 

TRAILER

 

 

Daemon X Machina Nintendo Switch

 

 

Na temat