DOOM

Rating: 6.8/10. From 4 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Gatunek: Strzelanina

Data premiery: 10.11.2017

Wydawca: Bethesda

Liczba graczy: 1-12

Polska werjsa językowa: brak

Pegi: 18

9

Nasza ocena


Doom Nintendo Switch Okladka

Gatunek: Strzelanina

Data premiery: 10.11.2017

Wydawca: Bethesda

Liczba graczy: 1-12

Polska wersja językowa: brak

Pegi: 18

Ocena użytkowników:
Rating: 6.8/10. From 4 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Ocena redakcji:

9


Doom to jedna z najbardziej znanych gier typu strzelanka na świecie, w którą grają osoby z różnych regionów. Gracz wciela się w postać samotnego komandosa, który musi stawić czoła różnym przeszkodom. Do dyspozycji ma się wiele rodzajów broni, zależnie od swoich poczynań, warto zbierać te najlepsze modele broni, tak aby można było poradzić sobie na mapie z wszystkimi przeciwnikami. Komandos zostaje wysłany do specjalnej bazy wojskowej, tam pojawiają się potwory, które trzeba jak najszybciej wyeliminować, aby nie opanowały one świata.

 

Komandos jest odpowiedzialny za to, aby zlikwidować wszystkie pojawiające się potwory. Z pewnością to zadanie nie będzie należało do najłatwiejszych, jednak jeśli ktoś wcześniej był już fanem strzelanek powinien sobie z tym z czasem poradzić. Najważniejsze jest to, że można korzystać także z różnych oręży, broni białej, czy też piły łańcuchowej. Każdy wybiera dla siebie taką broń, którą walczenie sprawia mu najwięcej przyjemności. To w tej grze jest zdaniem wielu graczy najlepsze.

 

Do wyboru gracze mają solową karierę komandosa, ale można też rozpocząć rozgrywkę w trybie multiplayer, jeśli ktoś tylko ma ochotę na nieco bardziej dynamiczną grę z innymi osobami. Wtedy też można się sprawdzić i zobaczyć, kto jeszcze musi rozwinąć umiejętności, aby stać się jednym z najlepszych komandosów na świecie, który będzie w stanie skutecznie ochronić cały świat. W Doom gracze przed misjami wybierają swoje uzbrojenie, którym chcą się posługiwać, dlatego ten wybór musi być jak najbardziej przemyślany.

 

 

GALERIA

 

 

 

TRAILER

 

 

Doom Nintendo Switch

 

Na temat