Mario + Rabbids: Kingdom Battle

Rating: 9.0/10. From 4 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Gatunek: Strategiczna

Data premiery: 29.08.2017

Wydawca: Nintendo

Liczba graczy: 1

Polska werjsa językowa: brak

Pegi: 3

9

Nasza ocena


Mario + Rabbids Kingdom Battle Okladka

Mario + Rabbids: Kingdom Battle

PRZECZYTAJ RECENZJE

Gatunek: Strategiczna

Data premiery: 29.08.2017

Wydawca: Nintendo

Liczba graczy: 1

Polska wersja językowa: brak

Pegi: 3

Ocena użytkowników:
Rating: 9.0/10. From 4 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Ocena redakcji:

9


Taktyczna gra RPG o nazwie Mario + Rabbids: Kingdom Battle to bardzo kusząca propozycja dla wszystkich graczy, którzy pamiętają Mario i cenią sobie jego przygody. Jak wiadomo za każdym razem przybierają one inne tory, dlatego warto prześledzić je na własnym przykładzie. Historia gry nie jest zbyt skomplikowana. Do świata Mario przybywają króliki, które chcą siać postrach oraz spustoszenie. Początkowo im się to udaje, jednak popularny hydraulik ma im stawić czoła. Gracze mają do dyspozycji wiele różnych umiejętności.

 

Gracze w Mario + Rabbids: Kingdom Battle mogą poruszać się wraz z grupą innych bohaterów po czterech światach, znacznie się od siebie różniących. Zadaniem jest znalezienie porwanego królika w okularach, który został porywany przez syna Bowsera. Jak widać wyraźnie Mario znów musi zmierzyć się z rodziną Bowsera, a od gracza zależne jest to, czy wygra tę walkę, czy też będzie musiał obejść się smakiem. W bitwach, które są toczone podczas gry można wykorzystywać nowoczesną broń palną, która pozwala na likwidowanie wrogów.

 

Bardzo ważne jest jednak to, aby umiejętnie wykorzystywać wszystkie zdobyte w grze umiejętności, nie tylko u Mario, ale też u całej jego drużyny. Dzięki temu można stać się niepokonanym. Dysponować można także bardzo rozbudowanymi systemami osłon, jednak jest to całkowicie zależne od graczy, warto zapewnić sobie dzięki nim bezpieczeństwo w świecie, w którym aktualnie się przebywa. Grać można w pojedynkę, ale też w towarzystwie drugiej osoby, aby móc liczyć na rzetelną współpracę i przechodzenie kolejnych poziomów.

 

GALERIA

 

 

 

TRAILER

 

 

Mario + Rabbids: Kingdom Battle Nintendo Switch

 

Na temat