New Super Mario Bros U. Deluxe

Rating: 9.5/10. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Gatunek: Platformowa

Data premiery: 11.01.2019

Wydawca: Nintendo

Liczba graczy: 1-4

Polska werjsa językowa: brak

Pegi: 3

8

Nasza ocena


Super New Mario Bros U Deluxe okladka

New Super Mario Bros U. Deluxe

PRZECZYTAJ RECENZJE

Gatunek: Platformowa

Data premiery: 11.01.2019

Wydawca: Nintendo

Liczba graczy: 1-4

Polska wersja językowa: brak

Pegi: 3

Ocena użytkowników:
Rating: 9.5/10. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Ocena redakcji:

8


New Super Mario Bros. U Deluxe to popularna reedycja znanej i lubianej platformówki. Opowiada ona oczywiście historię Mario oraz jego brata – Luigiego. Rywalem braci jest Bowser, który kolejny raz decyduje się zaatakować zamek księżniczki Peach. Zadaniem Mario oraz Luigiego jest przeciwstawienie się potworowi, a w pierwszej kolejności będą musieli oni odnaleźć drogę do zamku. Gracza czeka bardzo długa, ale też niezwykle emocjonująca przygoda. Po drodze można zbierać dodatkowe życia, czy też odkrywać tajemnicze przejścia.

 

Warto mieć na uwadze to, że w grze pojawią się różnorodne przeszkody czekające na bohaterów. Często nie będą one łatwe do pokonania, jednak jeśli ktoś się wysili z całą pewnością będzie sobie w stanie z nimi skutecznie poradzić. Ponadto wprowadzane są też regularne potyczki z bossami, które trzeba rozstrzygnąć na własną korzyść. Przydadzą się tutaj spore umiejętności, dlatego warto podejść do tego taktycznie, ze sprytem, jeśli nie chce się zaczynać rozgrywki od samego początku.

 

W New Super Mario Bros. U Deluxe należy zbierać też jak największą ilość monet. Co najważniejsze rywalizować można ze swoimi znajomymi, ponieważ jest to gra wieloosobowa, rywalizuje się też np. w różnych etapach, które trzeba przechodzić na czas. Gracze posiadają zdolność szybowania, umieją poradzić sobie z każdą przeszkodą, jednak trzeba nimi umiejętnie sterować. Kto będzie robił to najlepiej dotrze do zamku i uratuje księżniczkę Peach. Do pokonania ma się jednak bardzo dużą ilość plansz, łącznie jest ich ponad 160, dlatego twórcy zadbali o to, aby gracze się nie nudzili.

 

GALERIA

 

 

TRAILER

 

 

New Super Mario Bros U Deluxe Nintendo Switch

 

Na temat