NewsRecenzja
NewsArtykuł

Od dziś można składać pre ordery na trzy gry z serii Resident Evil. Ceny z kosmosu!

Gry Capcom ogłosił wydanie Resident Evil HD Remaster, Resident Evil…

28 lutego 2019

Gry Capcom ogłosił wydanie Resident Evil HD Remaster, Resident Evil Zero oraz Resident Evil 4 na Nintendo Switch spotkało się to z aprobatą ze strony graczy. Przecież kto by nie chciał ograć trzech klasycznych części serii na hybrydowej konsoli Nintendo ? Od dziś na te tytuły można składać pre ordery, choć cena może trochę szokować!

 

Dotychczas posiadacze Nintendo Switch mogli poznać serię Resident Evil za sprawą dwóch części Revelations. Mający nie tak dawno premierę remaster Resident Evil 2 ominął Switcha , a siódma część serii została wydana tylko w Japonii i tylko w wersji stream. Capcom postanowił jednak wydać leciwe już trzy części Residenta na Nintendo Switch za co jesteśmy im bardzo wdzięczni. Dzięki dzisiejszej aktualizacji eShopu, Resident Evil, Resident Evil Zero oraz Resident Evil 4 są dostępne do zakupu w opcji pre-order. Cena? 124 złote za każdy z tytułów!

 

Resident Evil Ceny Eshop

 

Jak widać Capcom również na lewo i prawo korzysta z niesławnego „podatku od Switcha” wypuszczając stare produkcje, które na innych platformach dostępne są za grosze w premierowych cenach! Aby móc ograć trzy części Residenta trzeba wyłożyć aż 372 złote!

 

Warto również dodać, wszystkie trzy części zostaną wydane tylko w wersji cyfrowej. Wersje fizyczne w ogóle nie są planowane do wydania w Europie. Podczas gdy gracze z Ameryki Północnej gracze mogą zakpuić HD Remaster i Zero w wersji pudełkowej.

 

Dla przypomnienia, wszystkie trzy gry będą miały premierę 21 maja.


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *