Premiery gier Nintendo Switch Lipiec 2019

Przegląd najciekawszych premier – lipiec 2019

Przed nami gorący lipiec i to nie tylko pod względem…

30 czerwca 2019

Przed nami gorący lipiec i to nie tylko pod względem temperatury. W nadchodzącym miesiącu na Switcha ukaże się sporo nowych tytułów, w tym również perełki, na które wielu fanów czeka z niecierpliwością. Postanowiliśmy zatem przyjrzeć się 10 naszym zdaniem najciekawszym lipcowym premierom na Nintendo Switch.

 

Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered – 2 lipca

 

Red Faction: Guerrilla to tytuł, który swą premierę miał w 2009 roku. Po 10 latach studio Volition zaprezentuje nam zremasterowaną wersję na Switcha. Wcielamy się tutaj w rolę Aleca Masona, który przybywa na Marsa w celach zarobkowych. Nieoczekiwanie z rąk reżimowej organizacji Earth Defense Force ginie jego brat, a Alec szukając zemsty wstępuje do ruchu oporu. Będziemy zatem mogli toczyć pojedynki z żołnierzami EDF, jak i również zajmować się likwidacją ich baz, uwalnianiem więźniów. Czekają na nas tutaj zarówno główne zadania jak i misje poboczne. Twórcy zadbali o dosyć rozbudowany świat, jak i szeroki arsenał broni.

 

 

 

Stranger Things 3: The Game – 4 lipca

 

Wraz z premierą na Netfliksie trzeciego sezonu serialu Stranger Things, na Switcha zadebiutuje gra osadzona w świecie Hawkins. Fabularnie produkcja ta powiązana będzie z wydarzeniami dziejącymi się w serialu. Będzie to jednak nietypowa gra stanowiąca izometryczną bijatykę 2D w stylu retro. Naszym zadaniem będzie likwidacja pojawiających się wrogów, jak i rozwiązywanie prostych zagadek logicznych. Możemy wybrać jedną z kilku postaci o odmiennych umiejętnościach, stylu walki. Stranger Things 3: The Game pozwala na rozgrywkę w trybie kooperacyjnym.

 

 

 

Dragon Quest Builders 2 – 12 lipca

 

Dragon Quest Builders 2 to ciekawy spin-off głównej serii Dragon Quest. Dzieło Square-Enix jest bezpośrednią kontynuacją pierwszej części. Naszym bohaterem jest pewien heros, który posiada moc kreacji. Dzięki niej jesteśmy w stanie odbudować zniszczoną cywilizację. Najciekawsze jest to, że samodzielnie tworzymy swego herosa, a następnie za jego pomocą wykonujemy szereg zadań. Naszym celem jest zbieranie surowców i z ich pomocą budowanie domów, konstrukcji, zamków, warowni. Jednocześnie musimy bronić świat przed różnej maści potworami. Gra charakteryzuje się widokiem TPP oraz możliwością wspólnej rozgrywki do 4 użytkowników.

 

 

 

God Eater 3 – 12 lipca

 

Dzieło studia Shift to już trzecia cześć cyklu o Pożeraczach Bóstw. Znajdujemy się wiele lat po wydarzeniach z poprzedniej części. Świat opanowany został przez bestie zwane Aragami. Resztka ocalałej ludzkości chroni się w ostatnich twierdzach. Do obrony przed bestiami wysyłani są specjalni wojownicy. Naszym bohaterem jest młody adept należący do Adaptive God Eater. Niestety wojownicy giną coraz częściej, jak i również narażeni są na działanie sił ciemności. Musimy zatem spróbować przeżyć starcie ze stworami, jak i zabić ich jak największą ilość. Jednocześnie czeka na nas wiele pobocznych misji do wykonania. Na całe szczęście w God Eater 3 mamy całkiem spory arsenał broni do użycia.

 

 

 

Redeemer – 12 lipca

 

Gra produkcji rosyjskiego studia Sobaka Studio to całkiem brutalna bijatyka. Wcielamy się w niej w rolę Vasilyego, który sporo lat temu był najemnikiem pracującym dla jednej z militarnych korporacji. Przez ten czas dopuszczał się wielu okrucieństw. W pewnym momencie mocodawcy postanawiają się jednak pozbyć swego pracownika. Cudem uchodzi on z życiem, po czym wstępuje do klasztoru. Niestety po 20 latach korporacja odkrywa miejsce jego pobytu. Vasily zatem musi walczyć o swe życie, jak i również odkupić swe dawne winy. Naszym zadaniem będzie po prostu uśmiercanie w brutalny sposób wszystkich wrogów. Możemy tego dokonać gołymi pięściami, bronią palną, białą, jak i elementami otoczenia. Redeemer to dosyć krwawa i ostra jazda bez trzymanki!

 

 

 

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order – 19 lipca

 

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order to dzieło Team Ninja to licencjonowana gra, w której to wcielamy się w rolę znanych nam z komiksów i ekranów superbohaterów. Naszym zadaniem będzie przede wszystkim pokonanie Thanosa oraz członków jego Czarnego Zakonu. Przy okazji możemy zmierzyć się z przeciwnikami znanymi z filmu Thor: Ragnarok. Do dyspozycji mamy zarówno Strażników Galaktyki, Wolverina, Iron Mana, Spidermana, Kapitana Amerykę, Thora oraz kilkadziesiąt innych postaci. Możemy tworzyć własne zespoły składające się z kilku superbohaterów. Gra posiada charakterystyczny komiksowy styl, a przy tym umożliwia kooperację do 4 osób. Jest to tytuł na wyłączność na Switcha.

 

 

 

Fire Emblem: Three Houses – 26 lipca

 

Fire Emblem: Three Houses jest to kolejny tytuł na wyłączność Nintendo. Wspólne dzieło Intelligent System i Nintendo przenosi nas do świata fantasy, w którym to zostajemy nauczycielem akademii wojskowej. Znajdujemy się w świecie Fódlan, który rządzony jest przez trzy państwa: Imperium Adrestiańskie, Królestwo Faerghus, Sojusz Leicester. Równowagą między mocarstwami jest Kościół Seiros, który to prowadzi klasztor Garreg Mach, będący również siedzibą akademii wojskowej. To tutaj trafia nasza postać, która wybiera jeden z domów studenckich. Zostajemy nauczycielem, który szkoli swych podopiecznych. Możemy zatem poznawać swych uczniów, uczyć ich taktyki, ataków i obrony oraz toczyć pojedynki treningowe.

 

 

 

Kill la Kill: IF – 26 lipca

 

Gra studia Aplus Games jako trójwymiarowa bijatyka przenosi nas do świata znanego z popularnego anime Kill la Kill. Możemy tutaj wybrać jedną z wielu postaci obdarzonych specjalnymi mocami. Zadaniem naszym będzie toczenie pojedynków na specjalnych arenach, gdzie stawką będzie materiał, jakim jest Life Fibers. Możemy wykorzystywać nasze unikalne techniki ataku oraz obrony, jak i również obrzucać wyzwiskami swych przeciwników. Kill la Kill: IF odznacza się dynamiczną rozgrywką, jak i również stylem charakterystycznym dla anime.

 

 

 

Wolfenstein: Youngblood – 26 lipca

 

Prawdopodobnie Wolfenstein: Youngblood jest na naszej liście najbardziej wyczekiwanym tytułem przez fanów. Przenosimy się w nim kilkadziesiąt lat po wydarzeniach z poprzedniej części. B. J. Blazkowicz znika w tajemniczych okolicznościach, a trop prowadzi do Paryża. Wciąż jest on jednak opanowany przez Nazistów. Do Francji zatem wyruszają bliźniaczki: Sophie i Jessica, które są córkami legendarnego bohatera. Naszym zadaniem będzie zatem poszukiwanie ojca dziewczyn, jak i wspieranie lokalnego ruchu oporu. Gra oparta została na trybie kooperacyjnym. Dwoje użytkowników może wcielić się w rolę bliźniaczek bądź też druga postać sterowana jest przez komputer. Nowy Wolfenstein zapewnia dynamiczną rozgrywkę, spory arsenał broni, jak i klimat lat 80.

 

 

 

Mutant Year Zero: Road to Eden – 30 lipca

 

Dzieło studia The Bearded Ladies to specjalna gra strategiczna osadzona w postapokaliptycznym świecie. W wyniku wojny nuklearnej wyginęła prawie cała ludzkość, a jej miejsce zajęły różne mutanty. Kierujemy grupą trzech postaci: kaczora, dzika oraz kobiety o kamiennej skórze. Naszym zadaniem jest odnalezienie nowego miejsca do zamieszkania dla mieszkańców osady. Eksplorujemy zatem ponuklearny świat, napotykając wielu przeciwników. W turowym systemie walki możemy skradać się, zastawiać pułapki i eliminować przeciwników jeden po drugim. Z biegiem gry możemy rozwijać swe postaci, zwłaszcza dodając im mutacje bojowe. Atutem gry jest niezwykła oprawa graficzna jak i klimat po zagładzie.

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *