Media Markt Switch Pro
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Sklep Media Markt zaktualizował swoje nagłówki o frazę „Switch Pro”

Jeden z najbardziej popularnych marketów z elektroniką użytkową w Polsce…

22 września 2020

Jeden z najbardziej popularnych marketów z elektroniką użytkową w Polsce – Media Markt – wie chyba już coś na co wielu z nas czeka. Przeglądając ofertę tego sklepu z grami, akcesoriami oraz samymi konsolami Nintendo Switch natrafimy na bardzo ciekawą informację. Wszystkie główne nagłówki w sklepie „nie dla idiotów” zostały zaktualizowane o frazę „Switch Pro”. Możesz to sprawdzić poniżej:

 

 

 

 

Aktualizacja dokonana na stronie Media Markt wątpliwe by była działem przypadku. Fraza „Switch Pro” pojawia się na kilku podstronach poświęconych hybrydowej konsoli Nintendo. Możesz to sprawdzić sam klikając w jeden z linków; konsole Switch, gry Switch, pady Switch.

 

Doniesienia o tym, że ​​Nintendo pracuje nad nowymi modelem Nintendo Switch pojawiają się w mediach co jakiś czas. Pierwsze plotki o ulepszonym modelu Pro pojawiły się pod koniec 2018 roku. Od tego czasu, otrzymujemy co kilka miesięcy kolejne donosy mówiące o zbliżającej się premierze Nintendo Switch Pro. Obszerne raporty w tej sprawie publikowały już The Wall Street Journal,  United Daily News oraz Bloomberg. Według ostatnich wieści, Nintendo ma wypuścić na rynek zupełnie nowy model Switcha na początku 2021 roku. Jego produkcja ma rozpocząć się w ostatnim kwartale 2020 roku.

 

Jeśli naprawdę Nintendo zamierza wprowadzić na rynek ulepszony model Nintendo Switch Pro z początkiem przyszłego roku powinniśmy to oficjalnie usłyszeć w przeciągu kilku najbliższych miesięcy.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *