Sniper Elite V2 Remastered okładka

Sniper Elite V2 Remastered

Rating: 8.0/10. From 1 vote.
Please wait...

Gatunek: Akcja, Skradanka, Strzelanina

Data premiery: 14.05.2019

Wydawca: Rebelion

Liczba graczy: 1-8

Polska werjsa językowa: brak

Pegi: 18

Nasza ocena


Sniper Elite V2 Remastered okładka

Sniper Elite V2 Remastered

PRZECZYTAJ RECENZJE

Gatunek: Akcja, Skradanka, Strzelanina

Data premiery: 14.05.2019

Wydawca: Rebelion

Liczba graczy: 1-8

Polska wersja językowa: brak

Pegi: 18

Ocena użytkowników:
Rating: 8.0/10. From 1 vote.
Please wait...
Ocena redakcji:


Sniper Elite V2 to jedna z bardziej cenionych strzelanek, która swą premierę miała w 2012 roku. Zdobyła rzesze oddanych fanów, którzy cenią w sobie w niej zwłaszcza model zabijania wrogów, śledzenia toru lotu pocisku. Firma Rebellion postanowiła w związku z tym 14 maja 2019 roku zaprezentować światu zremasterowaną wersję na Nintendo Switch i inne platformy.

 

Wyrusz na misję do Berlina

 

W grze Sniper Elite V2 Remastered wcielamy się w rolę amerykańskiego snajpera Karla Fairburne’a. Tuż przed zakończeniem wojny zostaje on wysłany na tajną misję do Berlina, gdzie ma zabezpieczyć rakiety V2 przed wojskami radzieckimi. Naszym zadaniem będzie nie tylko eliminacja poszczególnych wrogów, lecz także i nakłonienie niemieckich naukowców do współpracy z Amerykanami. Do dyspozycji będziemy mieć całkiem sporo broni, jednak naszą ulubioną zabawką będzie z pewnością karabin snajperski. Widok w grze mamy trzecioosobowy. Sama rozgrywka polega na skradaniu się, omijaniu przeciwników, znalezieniu idealnego miejsca do oddania strzału.

 

Tym za co fani najbardziej cenią sobie całą serię Sniper Elite jest sposób oddawania strzałów. Uwzględniono tutaj wszelkie rzeczywiste warunki, dlatego też podczas celowania musimy wziąć pod uwagę prędkość wiatru, grawitację, nasze tętno, jak i ruch obiektu. Oczywiście można korzystać z pomocy, jednak najbardziej ambitni wolą pójść na żywioł. Dopełnieniem gry jest śledzenie toru pocisku, dzięki czemu możemy zobaczyć nawet, przez które organy czy kości przeciwników przechodzi kula.

 

Odświeżony klasyk

 

W porównaniu do oryginału Sniper Elite V2 Remastered prezentuje się znacznie lepiej. Twórcy zadbali o odświeżoną oraz ulepszoną warstwę wizualną. Dzięki temu można liczyć na większą szczegółowość świata, więcej detali. W grze wprowadzono także tryb fotograficzny. Ponadto  uzupełniona została o wszystkie dodatki, które w międzyczasie pojawiły się na Sniper Elite V2. Dostępny jest tu tryb pojedynczego gracza, jak i multi do 16 użytkowników.

 

 

GALERIA

 

 

 

TRAILER

 

 

Sniper Elite V2 Remastered

 

 

Na temat