E3-2019-Nintendo
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Szczegółowe informacje od Nintendo na temat E3. Pokemon, Zelda, Luigi oraz Marvel dostępne dla graczy!

Targi E3 zbliżają się wielkimi krokami, także wydawcy coraz głośniej…

6 czerwca 2019

Targi E3 zbliżają się wielkimi krokami, także wydawcy coraz głośniej zaczynają mówić o swoich planach. Jednym z nich jest Nintendo ujawniając garść świeżych informacjami na temat swoich planów dotyczących E3.

 

 

Zaczynając od grywalnych gier, na chwile obecna Nintendo potwierdziło udostępnienie następujących tytułów:

 

 

Nintendo planuje również udostępnić kilka innych tytułów, o których jak na razie nic głośno nie zostało powiedziane.

 

Najnowsza produkcja o bohaterach Marvela będzie również dostępna do sprawdzenia w sklepach Best Buy na terenie Stanów Zjednocznych. Nintendo w ramach współpracy z tym sieciowym, gamingowym sklepem udostępni stoiska, na których gracze będą mogli przetestować specjalnie przygotowane demo Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order.

 

Oficjalny sklep Nintendo w Nowym Jorku będzie również „celebrował” tegoroczne targi E3. W specjalnie przygotowanej części będzie transmitowany Nintendo Direct, Nintendo Treehouse oraz wszystkie turnieje Nintendo, które odbędą się miedzy 11-14 czerwca i wiele wiele więcej. Wszystkie te wydarzenia są bezpłatne i dostępne dla wszystkich.

 

Ponadto, jeśli masz konto Nintendo, będziesz mógł zarejestrować się, aby otrzymać przepustkę Warp Pipe. Przepustka skróci czas oczekiwania w kolejce na E3, umożliwiając szybsze niż zwykle dotarcie do gier oferowanych w strefie Nintendo.

 

Aby uczcić tegoroczne E3, Nintendo planuje również specjalne zniżki na wybrane cyfrowe gry Nintendo Switch i Nintendo 3DS na Nintendo eShop. Sprzedaż rozpoczyna się o 10:00 rano  11 czerwca i trwa do 23:59 18 czerwca. Pełna lista gier wraz ze zniżkami dostępna będzie do zakupu cyfrowego na stronie https://e3.nintendo.com/sale

 

Nas wszystkich najbardziej interesuje zaplanowany na 11 czerwca pokaz Nintendo Direct. Prezentacja odbędzie się 11 czerwca o godzinie 18:00. Transmisja oraz wszystkie informacje odnosnie Nintendo E3 można znaleźć pod tym linkiem https://e3.nintendo.com/

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *