Xenoblade Chronicles: Definitive Edition

Rating: 7.0/10. From 3 votes.
Please wait...

Gatunek: RPG

Data premiery: 31.12.2020

Wydawca: Nintendo

Liczba graczy: 1

Polska werjsa językowa: brak

Pegi: 12

Nasza ocena


Xenoblade Chronicles: Definitive Edition

PRZECZYTAJ RECENZJE

Gatunek: RPG

Data premiery: 31.12.2020

Wydawca: Nintendo

Liczba graczy: 1

Polska wersja językowa: brak

Pegi: 12

Ocena użytkowników:
Rating: 7.0/10. From 3 votes.
Please wait...
Ocena redakcji:


Xenoblade Chronicles zadebiutowała na Nintendo Wii, następnie została przeniesiona na New 3DS, a teraz w nowej, ulepszonej wersji wędruje na Nintendo Switch. Tytuł po raz pierwszy będzie wejdzie w erę HD. Na szczęście twórcy zmienią znacznie więcej niż tylko rozdzielczość. Gra otrzymała nowe tekstury, nową roślinność, nową geometrię terenu, a modele postaci zostały odpowiednio upiększone.

 

 

Ogromny świat

Xenoblade Chronicles: Definitive Edition zaoferuje wielki, piękny świat, który będziemy mogli swobodnie zwiedzać. Monolith Soft, studio odpowiedzialne za ten tytuł, jest znane ze swojego podejścia do projektowania otwartych światów. W grze będziemy mogli wejść na niemal każdą górę, którą zobaczymy na horyzoncie. Tytuł lubi przytłaczać gracza swoim ogromnym charakterem. Budynki, góry, fauna oraz flora, przeciwnicy, a nawet uzbrojenie jest niebotycznych rozmiarów.

 

Lore

Na początku nie było nic poza bezkresnym oceanem. Pewnego razu pojawiła się dwójka tytanów, Bionis oraz Mechonis. Legenda głosi, że tytani toczyli ze sobą nieustającą walkę, Któregoś razu Bionis oraz Mechonis zastygli. Miliony lat później na ich martwych ciałach powstało nowe życie. Choć tytani umarli, to walka wciąż trwa – ludzie żyjący na Bionisie walczą z maszynami mających schronienie na Mechonisie. W jednej z takich walki brał udział główny bohater, 18-letni Shulk. Chłopak postanawia zemścić się na maszynach, w tym celu wyrusza w wielką podróż, która pomoże mu zyskać odpowiednią siłę do pokonania tych mechanicznych potworów.

 

TRAILER

 

 

 

 

Na temat