Mario Kart 8 Deluxe

Rating: 9.3/10. From 6 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Gatunek: Wyścigi

Data premiery: 28.04.2017

Wydawca: Nintendo

Liczba graczy: 1-12

Polska werjsa językowa: brak

Pegi: 3

9

Nasza ocena


Mario Kart 8 Deluxe Okladka

Mario Kart 8 Deluxe

PRZECZYTAJ RECENZJE

Gatunek: Wyścigi

Data premiery: 28.04.2017

Wydawca: Nintendo

Liczba graczy: 1-12

Polska wersja językowa: brak

Pegi: 3

Ocena użytkowników:
Rating: 9.3/10. From 6 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Ocena redakcji:

9


Mario Kart 8 Deluxe to zrewolucjonizowana wersja gry wyścigowej, w której można poruszać się swoim ulubionym bohaterem ze świata gier, a więc Mario. Ścigać będzie można się w trakcie tej rozgrywki z przeróżnymi przeciwnikami, po bardzo ciekawie zaprojektowanych torach. Dodatkowo będzie można też wcielić się w inne postacie, dotąd nieznane graczom. Do dyspozycji ma się różne pojazdy, przede wszystkim bardzo nowoczesne i ultra szybkie motocykle. Poruszać można się też szybowcami, więc każdy wybiera to co lubi najbardziej.

 

Ściganie jest możliwe nie tylko po torach, ale też pod wodą i w przestworzach. Gracz musi być więc przygotowany na wszelkie ewentualności, dzięki czemu każdy wyścig będzie w stanie rozstrzygnąć na własną korzyść. Na trasie trzeba być bardzo czujnym, ponieważ znajdują się tam specjalne skrzynki, których absolutnie nie powinno się omijać, gdyż dodają bohaterom energii oraz mocy. W ten sposób można zostawić swoich przeciwników daleko z tyłu i mieć pewność, że na mecie pojawią się oni za plecami gracza.

 

Nowością w tej serii jest to, że można brać udział w ciekawych wyścigach antygrawitacyjnych, gdzie nie ma praktycznie żadnych zasad. Cieszyć można się jedynie przyjemnością z grania. W Mario Kart 8 Deluxe pojazdami będzie można jeździć nie tylko po lądzie, ale też po ścianach lub jak kto woli po sufitach. Jak widać do wyboru ma się różnorakie opcje, które czynią grę jeszcze bardziej dynamiczną. Wyścigi odbywają się na kilkudziesięciu różnych trasach, dlatego na jednej z tras nie będzie miało się równych, a na innych będzie trzeba gonić resztę stawki.

 

 

GALERIA

 

 

 

TRAILER

 

 

Mario Kart 8 Deluxe Nintendo Switch

Na temat