Octopath Traveler

Rating: 8.5/10. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Gatunek: RPG

Data premiery: 13.07.2018

Wydawca: Square Enix

Liczba graczy: 1

Polska werjsa językowa: brak

Pegi: 12

8

Nasza ocena


Octopath Traveler okładka

Gatunek: RPG

Data premiery: 13.07.2018

Wydawca: Square Enix

Liczba graczy: 1

Polska wersja językowa: brak

Pegi: 12

Ocena użytkowników:
Rating: 8.5/10. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Ocena redakcji:

8


Octopath Traveler to gra typu RPG, wzbudzająca coraz większe zainteresowanie wśród graczy, zarówno tych początkujących, jak i bardziej doświadczonych. Gracz zostaje w rozgrywce przeniesiony do świata fantastyki, konkretniej do świata Orsterra. To właśnie tam można wybrać jednego z ośmiu dostępnych bohaterów, każdy musi wybrać go samodzielnie, aby postać dawała mu jak najwięcej satysfakcji. Warto mieć na uwadze to, że postacie różnią się od siebie m.in. pochodzeniem, a więc mają inne zadania do wykonania.

 

W grze zadbano praktycznie o wszystkie ważniejsze detale, dlatego można mieć pewność, że niczym nie będzie się rozczarowanym. Realizuje się różne misje, można także walczyć z przeciwnikami, których spotka się po drodze. Zwykle takie walki są bardzo wyrównane, warto więc rozwijać swoje umiejętności, aby móc toczyć zwycięskie walki z każdym rywalem. Gracze biorą udział także w pojedynkach turowych, gdzie zdobywają specjalne przywileje i tym samym mogą mieć więcej siły oraz punktów życia.

 

W sytuacji, gdy gracz rozwinie swoją postać maksymalnie będzie mógł realizować coraz trudniejsze zadania i zlecenia. To pozwoli mu także na toczenie zwycięskich pojedynków z najpotężniejszymi przeciwnikami w grze i wykonanie misji. Warto więc słuchać wskazówek napotkanych osób, tak aby móc się jak najszybciej rozwijać. To pozwoli zainteresowanym na zdobywanie nowych zdolności i zyskanie przewagi nad konkurentami. Każdy z wybranych bohaterów w Octopath Traveler posiada indywidualne zdolności, dlatego warto się dobrze zastanowić kim chce się grać.

 

GALERIA

 

 

TRAILER

 

 

Octopath Traveler Nintendo Switch

 

Na temat