Pokemon: Let’s Go, Pikachu!/Eevee!

Rating: 8.0/10. From 3 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Gatunek: RPG

Data premiery: 16.11.2018

Wydawca: Nintendo

Liczba graczy: 1-2

Polska werjsa językowa: brak

Pegi: 7

7

Nasza ocena


Pokemon: Let’s Go okładka

Pokemon: Let’s Go, Pikachu!/Eevee!

PRZECZYTAJ RECENZJE

Gatunek: RPG

Data premiery: 16.11.2018

Wydawca: Nintendo

Liczba graczy: 1-2

Polska wersja językowa: brak

Pegi: 7

Ocena użytkowników:
Rating: 8.0/10. From 3 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Ocena redakcji:

7


Pokemon: Let’s Go, Pikachu!/Eevee! to projekt wydany z myślą o konsoli Nintendo Switch w dwóch odrębnych grach. Jest ona przeznaczona dla wszystkich tych osób, które w młodości były zafascynowane światem Pokemonów. W grze przejmuje się postać ulubionego stwora wielu osób, a więc Pikachu, ale też Eevee, zależnie od wybranej rozgrywki. Swoim bohaterem podróżować po oryginalnym świecie, który jest trójwymiarowy. W ten sposób łapie się do swojej ekipy inne pokemony, takie jakie się tylko chce. Można je potem tresować, wystawiać do pojedynków i sprawiać, że będą się rozwijały, stając się coraz lepsze.

 

W Pokemon: Let’s Go, Pikachu!/Eevee! gracze odpowiedzialni są za kolekcjonowanie kolejnych stworów, z których potem mogą stworzyć drużynę nie do pokonania. Napotkane pokemony łapie się za pomocą specjalnych kul, tak jak oglądało się to na ekranach telewizorów. Oczywiście każdy sam decyduje, które pokemony chce złapać, nie trzeba łapać ich wszystkich, nie jest to konieczne. Do złapania pokemonów można wykorzystać też innego gracza, który okaże się w tym zakresie bardzo pomocny. Współpracując z innymi osobami można zwiększyć swoje szanse na pomyślne zakończenie akcji.

 

Zadaniem graczy jest złapanie jak największej ilości dobrych pokemonów i rozwijanie ich zdolności do maksimum. Potem rywalizuje się z innymi trenerami, wystawiając swoje pokemony do walk turowych. Złapane dotąd okazy można wymieniać z innymi graczami, nie jest to w żaden sposób zabronione. Każdy sam podejmuje decyzję, czy chce się wymieniać, czy też jest ze swojej drużyny w pełni zadowolony.

 

 

GALERIA

 

 

TRAILER

 

 

Pokemon: Let’s Go, Pikachu!/Eevee! Nintendo Switch

 

Na temat