Thief Simulator Switch

Thief Simulator

Rating: 6.4/10. From 8 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Gatunek: Przygodowa, Skradanka, Symulacja

Data premiery: 16.05.2019

Wydawca: Forever Entertainment

Liczba graczy: 1

Polska werjsa językowa: napisy

Pegi: 3

Nasza ocena


Thief Simulator Switch

Gatunek: Przygodowa, Skradanka, Symulacja

Data premiery: 16.05.2019

Wydawca: Forever Entertainment

Liczba graczy: 1

Polska wersja językowa: napisy

Pegi: 3

Ocena użytkowników:
Rating: 6.4/10. From 8 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Ocena redakcji:


Zostań złodziejem. Kradnij w dzielnicach z piaskownicą. Obserwuj cel i zbieraj informacje, które pomogą ci w włamaniu. Podejmij wyzwanie i obrabuj najlepiej zabezpieczone domy. Kup zaawansowany technologicznie sprzęt włamywacza i naucz się nowych sztuczek złodzieja. Sprzedaj w dziupli skradzione towary. Rób wszystko, co robi prawdziwy złodziej!

Dobry złodziej zawsze obserwuje swój cel. Dowiedz się, kiedy dom jest pusty i czy ma wścibskich sąsiadów. Wybierz spośród wielu możliwych podejść, aby przygotować najlepszy plan. Wiele nowoczesnych urządzeń dostępnych w Thief Simulator może się przydać do gromadzenia informacji o twoim celu i jego okolicy.

Znajdź i ukradnij jak najwięcej cennych przedmiotów w możliwie najkrótszym czasie. Pamiętaj o ograniczonej pojemności twojego plecaka. W każdym domu znajdziesz mnóstwo niepotrzebnych rzeczy. Jeśli nie jesteś pewien, czy możesz wziąć za to poważne pieniądze, być może dobrym pomysłem byłoby pozostawienie go za sobą i zaoszczędzenie miejsca na drogie towary. Bezwartościowe przedmioty zmarnują twój czas. Uważaj, bo niektóre rzeczy mogą zwrócić na ciebie uwagę policji!

Prawdziwy, doświadczony złodziej potrafi dostrzec miejsca, w których istnieje największe prawdopodobieństwo znalezienia kosztowności w czasie akcji. Użyj latarki w nocy, aby podświetlić wszystkie kosztowności w zasięgu wzroku i miejsca, w których możesz się ich spodziewać.

Zdemontuj skradziony samochód i sprzedawaj części w Internecie. Przygotuj telefony i tablety przed sprzedażą w lombardzie, usuwając zabezpieczenia.
Rozejrzyj się za przydatnymi przedmiotami. Zaoszczędzisz trochę czasu na blokowaniu lub hakowaniu. Te rzeczy mogą znacznie ułatwić życie aspirującemu złodziejowi i skrócić czas włamania nawet o połowę. Oczywiście wiele z nich to po prostu bezużyteczne śmieci … A może nie?

Bądź ostrożny! W niektórych domach można spotkać nieoczekiwanych gości. Jeśli złapią cię na gorącym uczynku, zadzwonią na policję. W takim przypadku schowaj się i poczekaj, aż przestaną cię szukać lub zawsze możesz opuścić akcje i uciec jak najszybciej.

 

 

TRAILER

 

 

 

Na temat