BioShock: The Collection

Rating: 8.0/10. From 1 vote.
Please wait...

Gatunek: Akcja, Przygodowa, Strzelanina

Data premiery: 29.05.2020

Wydawca: Take-Two Interactive

Liczba graczy: 1

Polska werjsa językowa: brak

Pegi: 18

8

Nasza ocena


Bioshock The Collection Nintendo Switch BOX

BioShock: The Collection

PRZECZYTAJ RECENZJE

Gatunek: Akcja, Przygodowa, Strzelanina

Data premiery: 29.05.2020

Wydawca: Take-Two Interactive

Liczba graczy: 1

Polska wersja językowa: brak

Pegi: 18

Ocena użytkowników:
Rating: 8.0/10. From 1 vote.
Please wait...
Ocena redakcji:

8


BioShock to dla wielu osób absolutna klasyka w dziedzinie gier komputerowych. Już w 2016 roku przygotowana została przez firmę 2K Games specjalna wersja trzech gier z cyklu BioShock. Teraz po 4 latach pojawi się także na Switchu. Kolekcja składa się z gry BioShock z 2007 roku, Bioshock 2 z 2010 roku oraz BioShock Infinite z 2013 roku. W pierwszej części jako ocalały z katastrofy samolotu nieoczekiwanie odkrywamy drogę do podwodnego miasta Rapture. Z utopijnego ośrodka przerodziło się ono jednak w ruiny opanowane przez psychopatów. Musimy zatem przeżyć w tym środowisku i znaleźć drogę do domu. W drugiej części ponownie trafiamy do Rapture, jednak tym razem wydarzenia będziemy obserwować z perspektywy Big Daddy’ego, czyli jednego z głównych antagonistów I części. BioShock Infinite to już zupełnie inny tytuł, który przeniesiony został do Columbii, podniebnego miasta. Jako Booker DeWitt musimy uratować pewną kobietę w mieście. The BioShock Collection zawiera także dwa dodatki Burial at Sea.

 

Pakiet BioShock: The Collection obejmuje:

  • BioShock Remastered: Odkryj podwodne miasto Rapture, raj dla największych umysłów społeczeństwa, które przekształciły się w dystopijny koszmar wywołany przez pychę jednego człowieka.
  • BioShock 2 Remastered: Zobacz Rapture oczami Delty Przedmiotów, przerażającego prototypu Wielkiego Tatusia w misji życia lub śmierci, aby uratować jego zaginioną młodszą siostrę.
  • BioShock Infinite: The Complete Edition: Zadłużony niewłaściwym ludziom, prywatny detektyw Booker DeWitt musi podjąć się niemożliwego zadania: udać się do latającego miasta nad chmurami i uratować kobietę o imieniu Elizabeth.

 

TRAILER

 

 

 

 

Na temat