Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Rating: 9.0/10. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Gatunek: Platformowa

Data premiery: 29.06.2018

Wydawca: Activision

Liczba graczy: 1

Polska werjsa językowa: brak

Pegi: 7

9

Nasza ocena


Crash N.Sane Trylogy

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

PRZECZYTAJ RECENZJE

Gatunek: Platformowa

Data premiery: 29.06.2018

Wydawca: Activision

Liczba graczy: 1

Polska wersja językowa: brak

Pegi: 7

Ocena użytkowników:
Rating: 9.0/10. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Ocena redakcji:

9


Gra Crash Bandicoot N. Sane Trilogy składa się z trzech różnych gier, w których gracze wcielają się w postać tytułowego Crasha. Jego rywalem w rozgrywce będzie doktor Corteks, który jest nieobliczany i zrobi wszystko, aby Crash nie przeszkodził mu w niecnym planie opanowania świata. Misja ta będzie trudna do zrealizowania, jednak Crash dysponuje odpowiednimi umiejętnościami, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W grze wykorzystuje się wiele różnorakich efektów specjalnych, nadających rozgrywce jeszcze ciekawszego klimatu.

 

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy jest typową platformówką, a więc rywalizować można na bardzo rozbudowanej mapie. Poza tym Crash ma w swoim arsenale różne tajemne moce, a więc np. skakanie, wirowanie, czym zdobywa przewagę nad swoimi wrogami. Gracz musi jednak potrafić to wykorzystać, co nie musi być w praktyce prostą czynnością. Ważne jest jednak to, aby z pomocą swoich zdolności omijać kolejne pułapki i stawać się coraz sprytniejszą postacią.

 

Ważnym zadaniem dla każdego gracza będzie zbieranie fikcyjnych owoców, w tym przypadku będą to jabłka. Jeśli zbierze się ich dostatecznie dużo będzie można dopisać do swojego konta dodatkowe życie. To pozwoli zainteresowanym na pomyślne zakończenie rozpoczętej rozgrywki, która wcale nie musi być łatwa, zwłaszcza dla początkujących. Warto także odkrywać przedmioty znajdujące się w ukrytych skrzyniach, jednak trzeba też na nie uważać, bo często znajdują się tam niebezpieczne przedmioty. To jednak czyni rozgrywkę jeszcze bardziej nieprzewidywalną, co na pewno każdemu się spodoba.

 

 

GALERIA

 

 

 

TRAILER

 

 

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Nintendo Switch

 

Na temat